Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları

Maykim web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. maykim.com.tr üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. anismak.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri maykim.com.tr ilgili tanitim ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz info@maykim.com.tr adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.


maykim.com.tr , e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ilgili bilgileri, makyim.com.tr kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. maykim.com.tr web sitesi üzerindeki tüm doküman, resim ve bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz ve yayınlamaz. Ayrıca Anılan üretici firma adları, parça numaraları, sembol, bazı resimler ve diğer tanımlayıcı ifadeler yanlızca referans amacıyla kullanılmıştır. Bu ve diğer ifadeler anılan parçaların, üreticiler ve markaların orjinal ekipmanları olduğu anlamına gelmez. maykim.com.tr üzerinde referans amaçlı bulunan bağlantılardan dolayı sorumluluk almamaktadır. Bu bağlantılar yalnızca referans amaçlıdır. Karşı taraftan kaynaklı oluşabilecek problemlerden Maykim Maya Kimya Sanayi sorumluluk kabul etmez.


Maykim Maya Kimya Sanayi'den güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır. Bu nedenle Maykim' den ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin veya Fax’ın müşteriye yollanması gerekmektedir. Maykim Web Yayın Kurulu gerek gördüğü takdirde Gizlilik İlkelerinde değişiklikler yapabilir. Yapılan değişiklikler maykim.com.tr anasayfası üzerinde ilan edilir. Gizlilik İlkesi bir sözleşme değildir.

Adres

Fabrika: Ergene İlçesi Velimeşe Org. San. Bölgesi,
Kümeevler Barajyolu, 76/1
ERGENE / ÇORLU / TEKİRDAĞ


Merkez Ofis: Florya Cad Tolga Apt. No: 40/7 Florya
BAKIRKÖY / İSTANBUL

Telefon :
+90 282 674 54 17 (pbx)
Fax :         +90 282 674 54 13
E-mail :     info@maykim.com.tr

Maykim Google Map