Hakkımızda

Dünden Bugüne Maykim.

picture

      2001 yılında kurulan Maykim Maya Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.; genç bir firma olmasına rağmen, çalışmalarını şirket kurucularından sakız sektörünün duayen ismi Y. Pepo Paşarel’in 50 yıllık deneyimi ile pekiştirmiştir.

      Ağustos 2010'dan itibaren Çorlu – Tekirdağ'da modern fabrikamızda hizmet vermekteyiz. 5.000 m²’lik kapalı alana sahip fabrikamızda, yıllık 10.000 ton üretim kapasitesiyle hizmet veren Maykim, yerel pazarda liderlik konumunu koruyarak, firmamız Orta Doğu, Asya, Avrupa ve Afrika'ya ihracat yapmaktadır.

      “ISO 9001:2000 ve HACCP” standardına yönelik iki sistemin entegre olarak kurulması için çalışmalara başlayan Maykim; “Toplam Kalite Yönetimi” ile her aşamada profesyonelce ve disiplinli bir şekilde müşterilerine dünya standartlarında bir hizmet sunuyor.

Sakız, Sakız Mayası ve Maykim Bütün parçalardan oluşur anlayışına göre; bütünü oluşturan parçacıklar, bu oluşumda çoğu zaman bütünden daha önemlidir. Zor olan bu parçacıkların doğru seçimidir.

Misyon ve Vizyonumuz

 

Neden Maykim?

- 50 Senenin üzerinde bilgi birikimi

- Hammaddemizle, araştırmalarımızla ve ürünlerimizle doğaya karşı duyarlılık ve canlıların yaşamına saygı

- Esas önem teşkil edenin birlikte çalıştığımız firmanın büyük yada küçük olması değil, kaliteye ve devamlılığa özen gösterilmesi

- Sakızla ilgili olabilecek her konuda size teknik destek ve her türlü danışmanlık hizmeti

- Sorununuz olduğunda ise Dünya`yı küçültür, yanınıza geliriz.